O firmie - Perla Bizuteria

O nas

 

Biżuteria z pereł online – oryginalne wzory

Posiadamy własny dział specjalizujący się w projektowaniu, modelowaniu i wytwarzaniu biżuterii.  

W krótkich, niepowtarzalnych seriach wykonujemy ją również na indywidualne zamówienie. Jako producent polskiej biżuterii ręcznie wykonanej  wykorzystujemy wysokogatunkowe szkło wraz z kryształami firmy Preciosa oraz szeroki asortyment akcesoriów z metali bez zawartości niklu.

 

W procesie wizualizacji biżuterii sprzedawanej online opieramy się na profesjonalnym programie do trójwymiarowego projektowania – MATRIX 3D. W trosce o trwałość, a także wysokiej jakości parametry naszych wyrobów, wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością – zgodny z międzynarodową normą ISO 9001:2008. Od sierpnia 2012 roku legitymujemy się stosownym certyfikatem jakości.

Podstawową działalnością naszej firmy jest produkcja naturalnej biżuterii damskiej, oparta na własnym projektowaniu oraz modelowaniu wyrobów.

 

  • stałe monitorowanie jakości produktów,
  • stosowanie sprawdzonych materiałów gwarantujących powtarzalną i wysoką jakość biżuterii.

 

Nasza historia

„PERŁA” Maciaszek Sp. Jawna to firma rodzinna, której początki sięgają lat 90. ubiegłego wieku. Powstała wtedy spółka specjalizującą się w imporcie wysokiej jakości, naturalnej biżuterii czeskiej firmy Jablonex z Jablonca nad Nisou. Dodatki wykonane ze szkła i kryształów sprzedawane pod marką Jablonex stały się synonimem dobrego stylu, a jednocześnie podstawą codziennego uzupełnienia czy wzbogacenia stroju kobiecego – zarówno biznesowego, jak i wieczorowego.

 

 

 

Zapisz się do Newslettera